Wc Kabin Bakım Onarım ve Tamir Servisi

Sistem Kabin ServisBakım ve Onarım-Tamir hizmetleriyle satış sonrası wc kabinlerinizin modernizasyonunu, güvenliğini ve değerini korumasına yardımcı oluyor.

Sistem kabin , üretiminde olduğu kadar tamir-onarım ve bakım hizmetlerinede önem verir, Son derece profosyenel servis teknisyenlerimiz , Wc kabinlerinizin ilk günkü kullanımına yeniden dönmesi ile güvenli ve konforlu bir hizmet sunmanızın yannda , sökülüp başka yerde kullanmanız açısından da size yardımcı olur. Sistem Kabin Yetkili Satıcı ve Servislerinde Wc kabinlerini uzun yıllardır tamir ve bakımını yapan uzman kişilerce verilen profosyenel hizmeti ve kaliteli orjinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Wc kabin sistemleri kullanıyor ve kabinlerinizle alakalı servis ve bakım çalışmasına ihtiyaç duyuyorsanız  hemen bizi arayarak servis randevusu  alabilirsiniz.

Wc kabinlerinizin Tüm Bakım onarım ve tamiratları yerinde teknik servis elemanlarımızca yapılıyor. Elemanlar montaj yerine tam donanımlı özel araçlarımızla geliyorlar. Dolayısıyla sorununuz aynı gün içerisinde çözümleniyor. 20 yıl öncesine kadar kullanılmış tüm akseuar modelleri için yedek parçalarımız mevcuttur.

PERİYODİK WC KABİNLERİ BAKIM;

Periyodik WC Kabin Bakım;

Periyodik bakım küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesinin önüne geçer. Wc kabin  Fiyatları 1. sınıf yapı malzemesi olması nedeniyle yapım maliyetleri oldukça yüksektir. Periyodik wc kabin bakımları hem cebinizi hem de yapınızı korumanıza yardımcı olur. Sistem kabinin sunduğu üstün kaliteli bakım ve hizmet sonrası garanti kapsamındaki haklarınız yanı sıra müşterilerinize sunduğunuz kalitenizde ilk günkü şıklığını korur.

Periyodik Bakım Kapsam ve Süreleri

Wc kabinlerinizin ilk günkü şıklığını korumak tam performanslı olarak çalışmasını sağlamak ve yüksek tamir masraflarını önlemek için, kabinlerinizin doğru çalışmadığını anladığınız andan itibaren en kısa sürede bizimle irtibat geçmenizi öneririz. Kapılar normal den hızlı ya da daha sert kapanıyorsa, kapı kapanırken menteşelerde kasılma oluyorsa, ayaklar yerinden çıkmış ya da deforme olmuş sa, ürünlerin yüzeyleri asit ve kimyasallardan korezyona maruz kalmışsa , bakım zamanı gelmiş demektir.

0-10 kapılı kabinler için kapı başına 185 tl + KDV

10-20 kapılı kabinler için kapı başına  150 tl+ KDV

20 ve üzeri kapılı kabinler için servisimizden özel fiyat almanızı öneririz.

Wc kabin onarım bakım ve tamirat için ; Tavsiye edilen işçlik ücretleri kapı başına 150 tl + KDV dir.

Fiyatlar Ankara için geçerlidir. Şehir dışı servisimiz mevcuttur. Şehir dışı için fiyat alabilirsiniz.

Tüm aksesuarlar garantimiz kapsamındadır.

Wc kabin kilit değişim ,
Wc kabin menteşe değişim
Wc kabin Kapı kolu değişim
Wc kapı kompak panel değişimleri
Kabinlerin demontaj ve montaj işleri.
Wc kabinleri ve kapıları komple sistem ayarları
Wc kabinleri folyo kaplamaları,

 

Wc Kabinlerinin daha işlevsel çalışabilmesi için wc kabin bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

Wc kabin bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde wc kabin arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan wc kabinlerin işlevselliği düşmekte, ömrünün kısalmasına sebep olacaktır. Ekonominiz için wc kabinlerde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için wc kabin bakımı yaptırınız. Ankara-İstanbul Wc Kabin bakımı için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim. Wc Kabin bakım, servis, montaj konusunda 23 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Kompakt laminat servis ve bakımı ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 (312) 472 73 00 sabit hattımızdan gün içerisinde mesai saatleri dahilinde veya 0 (532) 421 73 51 gsm telefonumuzdan arayarak anında bilgi alabilirsiniz.

 

Servis Bakım Onarım Tamir Güncel Ürün Fiyatları


 

Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. 0312 472 73 00