Alüminyum Kasa Laminat Kapı Fiyat Listesi

 

⇒ poz.no :15.510.1103  (eski poz no: Y.22.009/03)  2021 Laminat Kapı Birim Fiyat Analizi 

 

2021 Alüminyum Kasa Fiyatları

Ülkemizde alüminyum fiyatları denilince aklımıza ilk gelen (kg) fiyatı olur. Fakat özel alüminyum ürünlerinde toptan alüminyum satan fabrikalar ne yazık ki ürünleri (kg) fiyatlarından değil de ürüne göre belirledikleri fiyatlar üzerinden satmaktalar. Dolayısı ile alüminyum kullanan müşteriler aşina oldukları (kg) fiyatının dışında özel fiyata yönlendirilmekte. Alüminyum borsasınıda düşündüğünüzde ne yazık ki sabit bir fiyat politikası göremiyorsunuz.Alüminyum kapı kasaları da bu ürün grubuna girmektedir. Müşteri haklı olarak 1 adet alüminyum kapı kasasının kaç lira olduğunu öğrenmek istiyor. İşte bunun için size herkesin anlayacağı 2020 Alüminyum kasalı , Laminat Kapı Fiyat Kataloğumuzu hazırladık. Kataloğu incelediğinzde istediğiniz ölçüde ki kapının istediğiniz fiyatını bulacaksınız. Fiyatları TL olarak hazırladığımızdan Fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız bulunduğunu değerli müşterilerimizin anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.

Alüminyum Kapı kasası Fiyatları neye göre belirlenir.?

Firmaların satınalma birimleri , ihale hazırlık sürecinde olan firmalar , ihaleye katılacak olan müteahitler, ihale dosyası hazırlığında olan kurum ve kuruluşlar , herkesin istediği 1 adet alüminyum kapı kasası kaç liradır.? Bu süreçte doğru fiyatlama yapabilmek için bazı kriterlere ihtiyaç duyulmaktadır. En önemli kriter Alüminyum kapı kasasına ait proje ve şartname dir. Proje ve şartnamesi olan işler için fiyat tesbiti yapmak son derece basittir. Ürün tam anlamıyla tarif edilmiş olduğundan ürüne ait fiyat çalışmasıda çok kolay olmaktadır. Bu aşamada kasa fiyatları hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılmaktadır. Herhangi bir teknik tarifi olmayan ya da şartnamesi oluşturulmamış işler içinse biz kendi şartnamemizde belirtilen ürün üzerinden fiyatlama yapıyoruz.Alüminyum Kapı kasa şartnamesine ; Tıklayınız linke tıklayarak ulaşabilirsiniz Çünkü daha sonrasında geri dönüş olduğunda müşteriye neyin fiyatını verdiğinizi izah etmeniz oldukça kolay oluyor. Diğer türlü baştan savma verilen fiyatlar sonucu malını almaya gelen müşteriye , efendim öyle değildi de şöyleydi , biz aslında size onun değilde şunun fiyatını vermiştik demek zorunda kalındığını tecrübelerimizden biliyoruz.

Alüminyum Kapı Kasası Kaç Kg gelir

Alüminyum kapı kasaları et kalınlıkları 1,2 - 1,8 kg olarak farklılık göstermektedir. Güçlendirilmiş olan kısımları 1,8 mm diğer kısımları 1,2 mm et kalınlığına sahiptir. 1 adet 90*220 ölçülerinde Duvar kalınlığı 15-20 cm aralığında olan kapı kasasını ele aldığınızda bu alüminyum kasayı elde etmek için kullanmanız gereken toplam alüminyum kasa profili 18 kg olacaktır. 18 kg lık alüminyum boy profillerden 90*210 ölçülerinde kasa yaptığınızda ve kasayı bitmiş olarak ölçtüğünüzde ise 16 kg lık bir kasa elde edersiniz. Burda maliyet olarak 18 kg lık alüminyum profil malzemesini ele almak gerekmektedir. Alüminyum parekende satış fiyatı yaklaşık  5,5 $ / kg olarak satılmaktadır. Burda alüminyum kasayı ham olarak düşünüyoruz.Eğer kasa eloksal kaplama , elektrostatik boya gibi uygulamalara maruz kalacaksa yapılacak işlemin durumuna göre alüminyum kasaya ekstra maliyet getirecekdir. Alüminyum kasa ağırlıkları tarif etmeye çalıştığım şekilde belirlenir.

Alüminyum Kapı Kasa Pozu  15.510.1103

Alüminyum Kapı Kasası Birim Fiyat

Projelerinize özel fiyat alabilirsiniz,  info@sistemkabin.com adresine gönderdiğiniz projelerinize ait her türlü fiyat talebiniz 12 saat içerisinde detaylı teklif formu olarak tarafınıza sunulacaktır.

Acil fiyat için Hafta İçi mesai saatlerinde 0(312) 472 73 00 sabit hattımızdan arayarak,  mesai saatleri dahilinde 0(532) 421 73 51 gsm telefonumuzdan arayarak, dilerseniz aynı numaraya whatsap üzerinden msj atarak fiyat alabilirsiniz.

Alüminyum Kasa Laminat Kapı Güncel Ürün Fiyatları


 

Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. 0(312) 472 73 00