Saydığımız ve sayamadığımız daha bir çok özellikleri ile compact laminat cubicle sistemlerinin yapılarımızda kullanımı gün geçtikce artmaktadır.

Sistem kabin imalat ve uygulama hizmetleriyle sektöre yön vermeye devam etmektedir. Compact Laminat malzemesinden ayrıca Lavabo tezgâh, pisuar ara bölmesi, soyunma dolabı, oturma bankı, masa tablası, laboratuar tezgâhları, havuz içi kaplamaları yapılabilmektedir. Sistem Tasarım Compakt laminat Tuvalet kabinleri - Kompakt laminat Cubicle Wc - Cubicle Sistem Kabin, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek Compact laminat yapı malzemesi ile üretilen wc kabinleri, tuvalet kabinleri , duş kabinleri, soyunma dolapları, lavabo tezgâhları, soyunma kabinleri,İç ve dış cephe duvar kaplamaları, hastane ve laboratuar ekipmanlarının planlama, üretim ve uygulama firmasıdır.

Sistem Kabin, compact laminat üretimlerini en kaliteli malzemeleri en iyi işçilikle buluşturduğu ileri teknoloji ile donatılmış fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Compact laminat paneller yüksek basınç tekniğiyle üretilen, kalınlığı kraft kağıdı artırılarak elde edilen son sistem entegre tesislerde reçine havuzlarından geçirilerek, dev preslerde 150 derece sıcaklıkta 100 kg/m2 basınç altında preslenen panellerdir. Panellere son katman olan renk ve desen işlemi en son uygulanır.

Compact laminat paneller günümüzde Hastaneler, okullar, spor salonları, hava alanları, alışveriş merkezlerinin iç cephe kaplamaları, wc kabin, personel soyunma dolaplarında kullanılmak üzere geliştirilmiş en doğru malzemedir. Kompakt laminattan imal edilmiş wc kabin, duşa kabinler darbelere ve bir takım basınçlara dayanıklıdırlar. Kompak laminatlar kesinlikle çürümez, yanmaz, kir, küf ve bakteri oluşumuna izin vermez.

Compact Laminat - Wc Kabin

Compact laminat standart panel ölçüleri 12mm kalınlık ve 154*366 ebat olarak piyasada satışa sunulur. Compact laminat fiyatları kalınlıkları, ebatları ve kullanım yerlerine göre farklılıklar göstermektedir. Tüm müşterilerimizden ricamız şudur, lütfen fiyatını istediğiniz ürüne ait teknik verileri mutlaka belirleyiniz. Bu veriler internet sitemizin içeriğinde detaylı olarak verilmiştir. Compact laminat paneller ile oluşturduğumuz kabinlere genellikle cubicle diyoruz. Piyasada bu şekilde aşinalık oluşmuş olup cubicle sistemlerden kastın wc kabin sistemleri olduğu anlaşılmaktadır. Compact laminattan üretilen cubicle sistemler inşaatın devamı sırasında başka hiçbir işle bağlantılı olmadığı için mühendis ve mimarlara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Wc kabin imalatları çok hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği için müteahhitlerimizin işleri aksamamaktadır. Mimarlarımız açısından da kompakt laminatın çok geniş renk ve desen alternatifinin bulunması oluşturulan wc ve duş gibi ıslak hacim mekânlarına çok özel bir ayrıcalık katmaktadır. Standart cubicle uygulamalarından sıkılan mimarlarımız ve tasarımcılarımız compact laminatlar üzerinde çok değişik uygulama şekilleri oluşturma şansına da ayrıca sahiptirler. Compact laminat paneller kullanılarak çok mükemmel yaratıcı fikirler üretilebilir. Neticede elinizde şekillenmeyi bekleyen mükemmel bir yapı malzemesi var. Bu malzeme ile wc kabinleri, duşa kabin bölmeleri, soyunma odaları oluşturmak harika olacaktır.

Compact laminatlar ile üretilen soyunma dolapları fiyatı ve kalitesiyle yıllara meydan okuyacaktır. Ödenilen paranın hakkını veren böylesine güzel yapı malzemelerini sektörümüze kazandıranlara şükranlarımızı sunuyoruz. Umarız sistem kabin olarak biz de compact laminatlarla ürettiğimiz ürünlerde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlayabiliyoruz. Compact laminatlarda üretilmesi gereken her şey ileri teknoloji makinalarımızda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Wc kabin teknik verilerini kısaca özetlemek gerekirse kapı geçiş ölçüleri dünya standartlarında 50-80 arasındadır. Kabin yükseklikleri üretilen panellerin standartlığından dolayı 183 cm olup yerden yüksekliği ayak dâhil 195 cm 'e ulaşmaktadır. Çeşitli uygulama detayları ile wc kabin yükseklikleri istenilen düzeye getirilebilir.

Cubicle fiyatları için mutlaka bir taslak projenizin ve birde teknik şartnamenizin olması gerekmektedir. Çünkü bu sistemler standart ölçülerde ve özelliklerde değildir. Proje ve şartname olmadan yapılan imalatlar mutlaka ileride problem yaşanmasına sebep olmaktadır. İmalatını ve montajını yaptığımız birçok cubicle wc kabin veya ıslak hacim mekânlarında tadilat işleri yapılmaktadır. Dolayısı ile mevcut yapının dokusu çok fazla bozulamayacağından her türlü imalat şekli uygulanabilir olmalıdır.

Soyunma dolapları fiyatlarımız ise genellikle bir standarda oturmuş olup ordada müşterinin istediği donanımlar fiyatı etkilemektedir. Ayrıca cubicle sistemler de özürlü wc kabin standartları unutulmamalıdır. Bu standartlara üretilmeyen özürlü wc kabinlerini yasalarımız kabul etmemektedir.

Wc Kabin

Bu konuda compact paneller kadar önemli olan bağlantı ekipmanları ve aksesuarların kalitesi de unutulmamalıdır. Sistem Kabin olarak her zaman en iyi kaliteyi en iyi fiyatla buluşturmak üzere çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz aksesuarlar sistem kabin garantisinde olup en az 5 yıl yedek parça hizmetimiz devam etmektedir. Bu yüzden görüntüsü güzel diye devamı olmayan Wc Kabin aksesuarlarını değil sürekliliği olan uzun yıllardır ülkemizde kullanılan istenildiğinde derhal bulunan aksesuarları tercih edin. Koca bir sistemi küçük bir menteşe veya kilit yüzünden kullanamaz hale getirmeyin.

Cubicle sistemlerin demonte olduğunu unutmayınız. Herhangi bir sebepten dolayı tadilat yapmanız gerektiğinde uzman kişilerden teknik destek alabileceğinizi unutmayın. Teknik ekibimiz, compact laminatların itinalı şekilde demontaj ve montaj yapmak üzere yetiştirilmiştir. Kendi başınıza bunları yapmaya çalışmak malzemeleri kullanamaz duruma getirir ve içinden çıkılmayacak maddi sorunlara neden olur. Sistem bir bütün olup compact laminat panellerde meydana gelecek 2mm kayma sistemin çalışmamasına neden olacaktır. Çok küçük bir terazisizlik compact wc kapıların menteşelerinin çok çabuk aşınmasına neden olacaktır. Her gün yüzlerce insanın kullandığı ıslak hacim mekânlarında, bu sorunlarla karşılaşmamak için işinizi emin ellere teslim etmenizi öneririz.


 


Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. 0312 472 73 00