Dikkat ! Önemle Duyurulur !

26 March 2015

HPL Compact Laminat Paneller, Uzun yıllardır en sorunsuz ve en uzun ömürlü malzeme olarak siz tüketicilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Cubicle WC bölme uygulamaları başta olmak üzere , ıslak ve nemli mekanlarda üstün teknik özellikleri ve dayanımıyla birçok uygulama alanında tercih edilen HPL Compact laminat paneller, bu özellikleri sayesinde tüketicileri uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı vermektedir.

Son zamanlarda sadece görselliği ile HPL compacta benzeyen renklendirilmiş MDF veya HDF paneller, bir takım kelime oyunları ile tüketicilerimizi yanıltıcı veya aldatıcı bir şekilde muadil bir ürün statüsünde piyasaya sunulmaya çalışılmaktadır.

Suya ve neme karşı hiçbir dayanım özelliği bulunmayan bu ürünler, sadece görsel benzerliği ve bazı uygulamacıların kullandığı yanıltıcı ve aldatıcı isimlendirme ile siz tüketicilerimizin yanılmasına sebep olabilmektedir.

HPL compact laminat panellere muadil gibi gösterilen ve uygulandıktan kısa sürede sorunlar oluşturmaya başlayan bu ürünler aynı zamanda siz tüketicilere HPL compact laminat olarak da sunabilmektedir. Firmamız her zaman ilgili malzemeleri test ederek siz değerli tüketicilerimizi aydınlatmaya ve bilgilendirmeye hazırdır.

Değerli mimari ofislere, proje sahiplerine, kamu kurum ve kuruluşlarına ve değerli inşaat firmalarımızın ilgili birimlerine önemle duyurulur.
 

KOMPAK LAMİNAT SEKTÖREL İNFOGRAFİK
SEKTÖRLERE GÖRE İNFOGRAFİK İLE ANLATIMI

Devamı...

2020 Yeni Konsept Petrol Ofisi WC Kabin Uygulamaları
Alüminyum Kasalı Laminat Wc Giriş Kapıları

Devamı...

Alaturka Wc kabinleri için Musluk Detayları
Alaturka Wc kabinleri için Musluk Detayları

Devamı...

İçişleri Bakanlığı'ndan tuvalet kararı!
Yönetmenliklere göre wc kabin tasarımları

Devamı...

Dikkat ! Önemle Duyurulur !
Kompak Laminat hakkında bilmedikleriniz ;

Devamı...

Nano Progressive Surface Teknoloji
Laminatın, Nano Progressive Surface Teknoloji ile Birlikte Yaşama Kattığı Yeni…

Devamı...

Yeni Web Sitemiz Yayında
Sistem Kabin'in zengin ürün gamını, kurumsal bilgilerini, ürünlere ait detaylı…

Devamı...