MİSYONUMUZ

Bugün ne durumdayız? 

 Şirketimiz 2000 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Son 22 yıl içerisinde kompak Laminat paneller konusunda bir çok büyük projenin içerisinde bulunduk. Yüzlerce uygulama yaptık. Her yaptığımız işten sonra bir sonraki işimiz için yeni bilgiler ve tecrübeler kazandık. Bu bilgilerimizi yeni projelerimizde kullanmaya devam ediyoruz. Tecrübenin ve güvenin değerini çok daha iyi biliyoruz. Tasarım ve proje ekibimiz projeler için gerekli olan detayları  en uygun maliyet ve en yeni malzemelerle bir araya getiriyorlar. İmalat kadromuzda ise uzun yıllar birlikte çalıştığımız ustalarımız var. Her türlü detay konusunda proje ekibimiz ile imalat ekibimiz  tam bir uyum içerisinde çalışmalarından dolayı tamamlanan projeler gerçekten mükemmel oluyor. 
 

Ne yapmaktayız, görevimiz nedir?

Kompak laminat paneller ile yapılması gereken tüm imalatları yapıyoruz.Bunlar içerisinde yoğunluk wc kabinleri , kompak duş kabinleri , Soyunma dolapları ana kalem imalatlarımız olup bunun yanında kompak iç cephe duvar kaplaması, labaratuar sistemleri, tam steril alanların duvar ve tavan kaplamaları, kompak masa tablaları, kompak lavabo dolaplarının imalatını yapmaktayız. Görevimiz yaptığımız projelerde ve imalatlarda sektörümüze örnek teşkil edecek 1. sınıf işler yapmaktır.

 

Kim için yapmaktayız?

Sektörel anlamda görevimiz lokomotif bir firma olmak. Doğru ve güzel işler yapmak. Projesi ve tasarımı bütünleşmiş imalatlar yapmak.Piyasaya doğru bilgi sunmak. Fiyat garantisi vermek. En iyi ve güncel maliyet analizlerini müşterilerimizle paylaşmak. Doğru bilgilere ulaşan müşterilerimiz için güvenilir olmak istiyoruz.

 

Nasıl ve neden yapmaktayız?

 En doğru malzemeleri müşterilerimizle buluşturmaya çalışmak, adı kompak laminat fakat içeriği farklı ürünler konusunda müşterilerimizi ve piyasayı bilgilendirmek, Piyasının bizim için biçtiği kaftanı en iyi şekilde taşımak ve sürekli yenilikleri araştırmak.

 

Neden varız?

  Firma olarak diğer firmalar gibi bizimde bir çok nedenimiz var fakat  Bizim için en önemli varlık nedeni  dürüst  ve namuslu bir  ticarettir. Başkasının emeğini çalmadan hak ettiğmiz şekilde kazanmaktır. Doğru bildiklerimizi her alanda mertçe söylemektir. İş alacağız para kazanacağız diye hile hurda ya karışmayız. Söz verdik mi sözümüzü tutarız. rakiplerimizin hakkını kendi hakkımız kadar koruruz. Hiç kimsenin ticaretine laf etmeyiz. Kimseye borçlu kalmamak için elimizden geleni yaparız. Asla alamadık  , ödüyemiyoruz demeyiz. Elemanlarımızın haklarını kendi hakkımız bilir o şekilde mücadele ederiz.

 

Gelecek için arzularımız nedir?

Son 22 yılda Yapmak istediğimiz bir çok işi gerçekleştirdik. Başarı ve başarısızıklarımız  tabi ki oldu. Ticaret zor bir süreç. Sizin dışınızda gelişen o kadar çok olay var ki. Bazen doğru zannettiğiniz şeyler yanlış olabiliyor. Doğru zaman da doğru işi yapmak gerekiyor. Bizlerde yapmak istediğimiz bir çok şeyi ülkenin içinde bulunduğu  durumlarından dolayı çoğu zaman gerçekleştirme şansı bulamadık. Ama arkamızdan gelen çocuklarımız için en azından sermayesi ve birikimleri güçlü, sektörde doğru işler yapmış, hiç bir işini yarım bırakmamış, kimseye borcu olmayan bir firma bırakmak en büyük hedefimiz.

 

Kurumumuzun amacına ulaşması nasıl sağlanacaktır?

 Her günümüz bir önceki günden daha iyi olsun diye çalışacağız. Bıkmadan sıkılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Doğru, dürüst her şeyden önemlisi "ahlaklı " nesiller yetiştirirsek her şeyin güzel olacağına inanıyoruz. Geleceğimizin güzel olması "ahlaklı ticaret" ve dürüstlük sayesinde olacaktır.

 

VİZYONUMUZ

  • İdeal geleceğimiz nedir?
  • Başarmak istediklerimiz nedir?
  • Bırakmak istediğimiz miras nedir?
  • Toplum tarafından nasıl bilinmek istiyoruz?
  • Kurumumuzun gelecekte yeri nasıl olmalıdır?

Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. 0312 472 73 00