MİSYONUMUZ

Bugün ne durumdayız? 

Şirketimiz 2000 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Son 24 yıl içerisinde Islak hacim Projelerinde yer alarak  ,Alüminyum Kasalı Laminat Kapılar ,Kompak Laminat Kabin sistemleri ile Akrilik el yıkama tezgahları ve Personel Soyunma Dolapları ve oturma bankları  konusunda bir çok büyük projenin içerisinde bulunduk. Yüzlerce uygulama yaptık. Her yaptığımız işten sonra bir sonraki işimiz için yeni bilgiler ve tecrübeler kazandık. Bu bilgilerimizi yeni projelerimizde kullanmaya devam ediyoruz. Tecrübenin ve güvenin değerini çok daha iyi biliyoruz. Tasarım ve proje ekibimiz projeler için gerekli olan detayları  en uygun maliyet ve en yeni malzemelerle bir araya getiriyorlar. İmalat kadromuzda ise uzun yıllar birlikte çalıştığımız ustalarımız var. Her türlü detay konusunda proje ekibimiz ile imalat ekibimiz  tam bir uyum içerisinde çalışmalarından dolayı tamamlanan projeler gerçekten mükemmel oluyor. iç piyasada kendimizi ispatlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarılarımızı yurt dışında görev aldığımız projelerde sürdürmek için 2020 yılından başlayan ihracat hedeflerimize de adım adım yürümekteyiz. Bugün toplam üretimimizin %34 ü ihracat kalemlerimizden sağlanmaktadır. İhracat için gerekli olan tüm kalite ve standart belgelerine sahip konumdayız. İhracat yaptığımız müşterilerimizle son derece olumlu çalışmalar yürütmekteyiz. Tüm projelerin başlangıcından proje sonuna kadar birlikte yürüyoruz. Her aşamada gerekli bilgi ve belgeleri temin ediyoruz. Ürünlerin yerine sorunsuzca montajı konusunda son derece hassas çalışma yürütüyoruz.
 

Ne yapmaktayız, görevimiz nedir?

Yıllar içerisinde. projelerde ıslak hacim alanları diye tabir edilen mahallerin içerisinde yer alan, ürünler imalatımızın temel taşlarını oluştuturdu. Bunlar içerisinde, Alüminyum Kasalı Laminat kapılar, Kompak Laminat Paneller ile ürettiğimiz  wc kabinleri , kompak duş kabinleri , Personel Soyunma dolapları ,Akrilik tezgah el yıkama ünteleri  başlıca  imalatlarımız olup bunun yanında kompak laminat paneller ile  iç cephe duvar kaplaması, Labaratuar Tezgah ve dolap  sistemleri, tam steril alanların duvar ve tavan kaplamaları, kompak laminat masa tablaları, kompak Laminat el yıkama lavabo dolaplarının imalatını yapmaktayız. Görevimiz yaptığımız projelerde ve imalatlarda sektörümüze örnek teşkil edecek 1. sınıf işler yapmaktır.

 

Kim için yapmaktayız?

Sektörel anlamda görevimiz lokomotif bir firma olmak. Doğru ve güzel işler yapmak. Projesi ve tasarımı bütünleşmiş imalatlar yapmak.Piyasaya doğru bilgi sunmak. Fiyat garantisi vermek. En iyi ve güncel maliyet analizlerini müşterilerimizle paylaşmak. Doğru bilgilere ulaşan müşterilerimiz için güvenilir olmak istiyoruz. Projelerine yüksek değer veren mimarlarımız, işini en doğru ve şartnamesine göre yapılmasına özen gösteren müteahhit firmalarımız,  Satın alım süreci boyunca doğru ürün ve doğru fiyat arayan Satınalma uzmanlarımıza istedikleri tüm bilgileri en doğru şekilde sunabilmek için burdayız. 

 

Nasıl ve neden yapmaktayız?

 En doğru malzemeleri , En iyi Fiyatla  müşterilerimizle buluşturmaya çalışmak, Genel adı kompak laminat fakat , içeriği farklı ürünler konusunda müşterilerimizi ve piyasayı bilgilendirmek, Piyasının bizim için biçtiği kaftanı en iyi şekilde taşımak ve sürekli yenilikleri araştırmak. 

 

Neden varız?

  Firma olarak diğer firmalar gibi bizimde bir çok nedenimiz var. Bizim için en önemli varlık nedeni  dürüst  ve namuslu bir  ticarettir. Başkasının emeğini çalmadan hak ettiğmiz şekilde kazanmaktır. Doğru bildiklerimizi her alanda mertçe söylemektir. İş alacağız para kazanacağız diye hile hurda ya karışmayız. Söz verdik mi sözümüzü tutarız. Rakiplerimizin hakkını kendi hakkımız kadar koruruz. Hiç kimsenin ticaretine laf etmeyiz. Kimseye borçlu kalmamak için elimizden geleni yaparız. Asla alamadık , ödüyemiyoruz demeyiz. Elemanlarımızın haklarını kendi hakkımız bilir o şekilde mücadele ederiz.

 

Gelecek için arzularımız nedir?

Son 24 yılda Yapmak istediğimiz bir çok işi gerçekleştirdik. Başarı ve başarısızıklarımız  tabi ki oldu. Ticaret zor bir süreç. Sizin dışınızda gelişen o kadar çok olay var ki. Bazen doğru zannettiğiniz şeyler yanlış olabiliyor. Doğru zaman da doğru işi yapmak gerekiyor. Bizlerde yapmak istediğimiz bir çok şeyi ülkenin içinde bulunduğu  durumlarından dolayı çoğu zaman gerçekleştirme şansı bulamadık. Ama arkamızdan gelen çocuklarımız için en azından sermayesi ve birikimleri güçlü, sektörde doğru işler yapmış, hiç bir işini yarım bırakmamış, kimseye borcu olmayan bir firma bırakmak en büyük hedefimiz. Bir tanıdığım " İşinize duyduğunuz saygı başarınızın temel nedeni" demişti.

 

Kurumumuzun amacına ulaşması nasıl sağlanacaktır?

 Her günümüz bir önceki günden daha iyi olsun diye çalışacağız. Bıkmadan sıkılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Doğru, dürüst her şeyden önemlisi "ahlaklı " nesiller yetiştirirsek her şeyin güzel olacağına inanıyoruz. Geleceğimizin güzel olması "ahlaklı ticaret" ve dürüstlük sayesinde olacaktır.

 

VİZYONUMUZ

  • İdeal geleceğimiz nedir?
  • Başarmak istediklerimiz nedir?
  • Bırakmak istediğimiz miras nedir?
  • Toplum tarafından nasıl bilinmek istiyoruz?
  • Kurumumuzun gelecekte yeri nasıl olmalıdır?

Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Teknik ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. 0312 472 73 00